2 B GRUBU

2B GRUBUN PROGRAMI

24 Haziran 2019 Pazartesi

09.00-10.15

Yaşam Boyu Spor (Mahalle Oyunları) (Spor Bilimleri Fak.)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Yaşam Boyu Spor (Badminton) (Spor Bilimleri Fak.)

12.30-13.30

Öğle Yemeği 

13.30-15.00

Yaratıcı Sanat Atölyesi (MYO Yerleşkesi İdari Bina 6. Kat)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Suda Yüzen Renkler (MYO Yerleşkesi 2. Kat Yemekhanesi)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

25 Haziran 2019 Salı

09.00-10.15

Elektronik Robotik Atölyesi (Mühendislik Fak. Bilgisayar Laboratuarı)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Elektronik Robotik Atölyesi (Mühendislik Fak. Bilgisayar Laboratuarı)

12.30-13.30

Öğle Yemeği 

13.30-15.00

Robotlar Artık Hayatımızda (Teknik Bilimler MYO Endüstriyel Robot Atölyesi)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Seramik Atölyesi (MYO Yerleşkesi 2. Kat Yemekhanesi)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

26 Haziran 2019 Çarşamba

09.00-10.15

Nano Dünyaya Yolculuk (HÜBTUAM)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Nano Dünyaya Yolculuk (HÜBTUAM)

12.30-13.30

Öğle Yemeği 

13.30-15.00

Seramik Atölyesi (MYO Yerleşkesi 2. Kat Yemekhanesi)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Nörogörüntüleme Teknikleri (MYO Yerleşkesi Ahmet Samsunlu Dersliği)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

27 Haziran 2019 Perşembe

09.00-10.15

Deneylerin Renkli Dünyası (Fen-Ed. Fak. Kimya Laboratuarı)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Deneylerin Renkli Dünyası (Fen-Ed. Fak. Kimya Laboratuarı)

12.30-13.30

Öğle Yemeği

13.30-15.00

Uçaklar Hakkında Merak Ettiklerimiz (MYO Yerleşkesi Ahmet Samsunlu Dersliği)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Pratik İngilizce ve Drama Atölyesi (MYO Yerleşkesi Rıfat Patır Dersliği)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

28 Haziran 2019 Cuma

09.00-10.15

Arkeoloji Atölyesi (Çorum Müzesi)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Arkeoloji Atölyesi (Çorum Müzesi)

12.30-13.30

Öğle Yemeği

13.30-15.00

3D Tasarım Atölyesi (Sosyal Bilimler MYO Bilgisayar Laboratuarı)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

3D Tasarım Atölyesi (Sosyal Bilimler MYO Bilgisayar Laboratuarı)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme


01 Temmuz 2019 Pazartesi

09.00-10.15

Mikropların Dünyası (Tıp Fak. Mikrobiyoloji Laboratuarı)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Anatomiye Giriş (Tıp Fak. Anatomi Laboratuarı)

12.30-13.30

Öğle Yemeği 

13.30-15.00

Pratik İngilizce ve Drama Atölyesi (MYO Yerleşkesi Rıfat Patır Dersliği)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Birlikte Şarkı Söyleyelim Eğlenelim (MYO Yerleşkesi Ethem Erkoç Konferans Salonu)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

02 Temmuz 2019 Salı

09.00-10.15

Mikropların Dünyası (Tıp Fak. Mikrobiyoloji Laboratuarı)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

DNA Okulu (Fen-Ed. Fak. Biyoloji Laboratuarı)

12.30-13.30

Öğle Yemeği

13.30-15.00

Birlikte Şarkı Söyleyelim Eğlenelim (MYO Yerleşkesi Ethem Erkoç Konferans Salonu)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Genç Matematikçiler Gizemli Sayıların Peşinde Atölyesi (MYO Yerleşkesi Hayrettin Koyuncu Dersliği)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

03 Temmuz 2019 Çarşamba

09.00-10.15

Yaşam Boyu Spor (Grup Dinamiği) (Spor Bilimleri Fak.)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Yaşam Boyu Spor (Grup Dinamiği) (Spor Bilimleri Fak.)

 12.30-13.30

Öğle Yemeği 

13.30-15.00

Suda Yüzen Renkler (MYO Yerleşkesi 2. Kat Yemekhanesi)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Pratik İngilizce ve Drama Atölyesi (MYO Yerleşkesi Rıfat Patır Dersliği)

16.30-17.00

Gün Sonu Değerlendirme

04 Temmuz 2019 Perşembe

09.00-10.15

Yaşam Boyu Spor (Cimnastik) (Spor Bilimleri Fak.)

10.15-10.45

Ara Öğün

10.45-12.00

Yaşam Boyu Spor (Cimnastik)  (Spor Bilimleri Fak.)

12.30-13.30

Öğle Yemeği

13.30-15.00

3D Tasarım Atölyesi (Sosyal Bilimler MYO Bilgisayar Laboratuarı)

15.00-15.30

Ara Öğün

15.30-16.30

Birlikte Şarkı Söyleyelim Eğlenelim (MYO Yerleşkesi Ethem Erkoç Konferans Salonu)

16.30-17.00

Gün Sonu ve Eğitimin Genel Değerlendirilmesi

05 Temmuz 2019 Cuma

09.00-14.00

Sergi

14.00-16.00

Mezuniyet Töreni ve Kapanış (MYO Yerleşkesi Ethem Erkoç Konferans Salonu)

İletişim Bilgileri

Adres

Hitit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bahçelievler Mah. 3. Sok. No:6 Çorum

Telefon

Telefon: 0364 222 10 00
Faks:0364 222 1002