Kura Sonuçları

HİTÜ Çocuk Üniversitesi 2018 etkinliklerine katılacak öğrencileri belirlemek üzere koşulları sağlayan öğrencilerimize 05 Haziran 2018 tarihinde Üniversitemiz Rektörlük Konferans Salonu’nda saat 16.30’da kura çekimi yapılmıştır. Kura çekimi sonucu asil ve yedek olarak kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler aşağıda belirtilmiştir.

 

ASİL OLARAK kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler

1

Bilge Su Tekeli

2

Utku Kaan Ünlü

3

Turhan Alptuğ Öztekin

4

Ahmet Toprak Şen

5

Ahsen Akıs

6

Kıvanç Çelik

7

Mustafa Esat Balaban

8

Sena Ülkü

9

Berke Çınar

10

Alper Koç

11

Derin Solmaz

12

Ege Aksoy

13

Ekin Hasırcı

14

Bengisu Bulut

15

Zeynep Zennure Kılıç

16

Osman Semih Kocaoğlu

17

Melahat Efnan Zorlu

18

İlhan Mete Atik

19

Ecrin Ezel Koçak

20

Ahmet Senih Koçak

21

Hasan Yağız Ünlü

22

Salih Eren Duran

23

Kuzey Baran Doğan

24

Yağız Kavukçu

25

Berrin Derya Bilge

26

Berat Şahin

27

Oğuz Kaan Yüktaşır

28

Ela Çimen

29

Kerem Çimen

30

İlke Bozoğlan

31

Bekircan Malatyalı

32

Başak Başaranhıncal

33

Azra Ekin Küçükler

34

Ece Berra Öztürk

35

Görkem Sönmez

36

Göktuğ Kulucan

37

Talha Berk Özdemir

38

Ahmet Enes Düşgün

39

Elif Tolan

40

Andaç Akdoğan

41

Kerem Dişlitaş

42

Doğa Cemre Başaran

43

Feyza Gül Köse

44

İrem Ortakcı

45

Memduh Burak Cevizci

46

Mert Çubukcugil

47

Kayra Çek

48

Melih Ege Budak

49

İrem Naz Çağlar

50

Mustafa Ercüment Gözütok

51

Elif Sude Eracar

52

Nuri Erberk Çıplak

53

Ceylin Özkubat

54

Efe Şenöz

55

Büşra Yaren Cebeci

56

Beyza Nur Cebeci

57

Begüm Babayiğit

58

Tuana Soydan

59

Nil Kerman

60

Berra Kazar

61

Resul Talha Kaynak

62

Eda Nur Solak

63

Ceylin Efe

64

Arda Karaman

65

Muhammet Tuğberk Tavukcı

66

Gulnida Temur

67

Fatma Özer

68

Sezin Karakoç

69

Esma Tuana Dikici

70

Emre Yılmaz

71

Sadık Bulut Kizir

72

Hasan Cemal Erdinç Aydoğdu

73

Sadık Emre Çevik

74

Ceren Çömez

75

Ekin Ceyda Akyol

76

Emine Gülşah Caygın

77

Mete Dugan

78

Deniz Sıla Akyıldız

79

Duru Berra Burcu

80

Erdal Çetin

81

Asya Pelin Kurt

82

Sude Akyüz

83

Mustafa Baykal

84

Arda Keskin

85

Emine Çetin

86

Azra Eylül Batı

87

Nehir Gül Adıkdı

88

Zeynep Nazlı Can

89

Esma Özarslan

90

Efsa Nur Kavlak

91

Murat Orhan

92

Sıla R. Yiğitalp

93

S. Bedirhan Kıymacı

94

Meva Özden

95

Nisa Benzeş

96

İrem Şeker

97

Servet Can Beldek

98

Yurdagül Özhan

99

Elçin Sütlü

100

Kutluhan Mehmet Geylani

 

 

 

YEDEK OLARAK kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler

1

Ecrin Bitgen

2

Mustafa Salih Akgöz

3

Batur Alp Akel

4

Kerem Tuğra Yağlı

5

Ahmet Taha Temür

6

Ceylin Ozkan

7

Kutsal Gurbetci

8

Soner Özdoğan

9

Berra Sönmez

10

Ali Berat Uzun

 

 

Kayıt yaptırmaya HAK KAZANAMAYAN öğrenciler

1

Hafsa Yaren Tanrıöven

2

Yavuz Selim Işık

3

Beyza Şan

4

Beren Azra Şahin

5

İrem Perihan Doğu

6

Çağan Abalı

7

Doğaç Kalkan

8

Selen Ayça Şahin

9

Irmak Özpamuk

10

Bilgekağan Çanak

11

Rüzgar Özkaraoğlu

12

Hasan Armutcu

13

Pelin Çalışır

14

Toprak Kütük

15

Neslihan Güngör

16

Ömer Faruk Arslan

17

Büşra Koçak

18

Günseli Esma Kaynak

19

Ahmet Tosundereoğlu

20

Atakan Tangal

21

Batuhan Özdemözdemir

22

İrem Çoşkun

23

Mete Değirmenci

24

Arda Bozdoğan

25

Beste Gürbüz

26

Bartu Demirel

27

İbrahim Çınar Ayvalı

28

Salih Balcı

29

Irmak Erol

30

İldemir İpek

31

Duru Damla Meroğlu

32

Ege Bozkurt

33

Bilge Işık Aymergen

34

Utku Aygün

35

Rüştü Çavdar

36

Duru Elif Çolak

37

Ömer Sami Bıyık

38

Recep Karakuş

39

Berru Özcalık

40

Mustafa Alp Mutluer

41

Erdem Özdemir

42

Eylül Koçak

43

Ömer Faruk Yakut

44

Doğukan Erdoğan

45

Kaan Ali Ayar

46

Nisa Melis Kadiroğlu

47

Salih Dayı

48

Talha Efe May

49

Arda Salgıntaş

50

Yağmur Babadağ

51

Senihanur Yakar

52

Musab Yalvaçer

53

Alkım Geze

54

Hüseyin Efe Ceyhan

55

Nahide Betül Çoban

56

Efsa İrem Aktar

57

Zeynep Berra Koçak

58

Fatmanur Çoban

59

Aslıhan Güngör

60

Yusuf Biçer

61

Alara Duha Köklükaya

62

Arda Pelit

63

Ahmet Mirza Bostancı

64

Efe Öztürk

65

Esma Sena Azak

66

Talha Köse

67

Yusuf Kır

68

Levent Kaya

69

Zeynep Azra Ölçer

70

Ayberk Demir

71

Buse Çenesiz

72

Yavuz Selim Yanik

73

Eylül İstanbulluoğlu

74

Muhammed Saki Beşikcioğlu

75

Bilge Su Özakar

76

Deniz ŞAMLI

78

Ömer Faruk Özler

79

Zeynep Ela Gözütok

80

Meryem Kaya

81

Zülal Naz Türkoğlu

82

Zeynep Irmak Taşkın

83

Bahar Uysal

84

Beyza Erken

85

Elifnaz Kanat

86

Zeynep Koldaş

87

Mustafa Eren Bağıran

88

Elanur Özdemir

89

Arda Köylüoğlu

 

 

 

İletişim Bilgileri

Adres

Hitit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bahçelievler Mah. 3. Sok. No:6 Çorum / TÜRKİYE

Telefon

Telefon: 0364 222 10 00
Faks:0364 222 1002